2008 yılında kurulan Elta Kimya, mobilya sektörüne yönelik hammadde ve sarf malzemelerin ithalat ve ihracat ve yurtiçi satışını yapar.

Müşterilerine gösterdiği saygı ve verdiği hizmet kalitesi , tedarik ettiği ürünlerin kalitesi ve her zaman ürünün arkasında olması, hızlı ve güvenilir çözümler sunması ile kısa zamanda sektörde kendine yer açmış ve "güvenilir ürün, kaliteli hizmet" ile tercih sebebi olmuştur.

Satışını yaptığımız ürünlerde lider tedarikçi olmak.

Müşterilerin ihtiyaç duyduğu veya yaratacağımız farkındalık ile gelecekte ihtiyaç duyacağı ürün ve hizmeti ahlaki değerlere uygun, hızlı, güvenilir ve çağdaş yöntemlerle sağlayarak değer yaratan bir şirket olmak.

1. Müşteri odaklılık: Müşteri taleplerini tam zamanında, doğru, hızlı ve hatasız karşılamak temel amacımızdır.
2. Yenilik ve dinamizm: Varolanı daha da iyileştirmek ve geliştirmek için gerekeni yapar ve sürekli gelişimi hedefleriz.
3. Hız: Müşteri taleplerine en kısa sürede cevap vererek talebi dogru ve guvenilir bir şekilde karşılarız.
4. Mükemmellik: Faaliyetlerimizde "sıfır hata" yı hedefleriz. Partner seçiminden ürünlere, verdiğimiz hizmetten şirketi içi uygulanan prosedürlerimize kadar her bir aşamada en iyiyi ve mükemmeli yakalamak amacımızdır.
5. Saygı: Faaliyetlerimizde insana, çevreye, yasal kanun ve kurallara saygılıyız. Farklılıklarımızın bilincinde olmakla birlikte kendimizi de en doğru şekilde ifade ederiz.
6. Eşitlik: Çözüm ortaklarımıza, müşterilerimize, iş partnerlerimize ve çalışanlarımıza karşı adiliz ve eşit fırsatlar tanırız.


Yurtiçi ve yurtdışı bayilik verilmeye başlanmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı bayilik verilmeye başlanmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışı bayilik verilmeye başlanmıştır.